איך מגיעים לראות רואה חשבון?

אם יש משהו שכולנו מודעים לו לגבי החיים שלנו בישראל, זה שאנחנו משלמים הרבה מאוד מיסים. זה נכון שגם במדינות אחרות, כמו למשל איטליה, ישנה התמרמרות גדולה בנושא, אך לכל הדעות אחוזי המיסים שכולנו משלמים כאן מאוד גבוהים. האם מגיעים לכם החזרי מס? איך אפשר לדעת זאת והאם רואה חשבון יוכל לעזור לכם? כל התשובות במאמר שלפניכם. 

  

מתי כדאי לפנות לרואה חשבון מוביל?

האמת היא, שיש הרבה מאוד מצבים שונים בחיינו שבהם כדאי לפנות לרואה חשבון מוביל, כמו למשל:

  • כאשר רוצים לברר האם מגיעים לנו החזרי מס בגין עניין כזה או אחר
  • כשרוצים לפתוח עסק פרטי
  • כשרוצים שמישהו ינהל עבורנו את כל הצד הכלכלי מול רשויות המיסים

 

שימו לב: למרות שאף אחד לא אוהב ולא רוצה לשלם מיסים, אם תעלימו מס או לא תשלמו את המס הקבוע בחוק, אתם תעברו עבירה חמורה שעלולה לעלות לכם ביוקר בעתיד. לכן, לא רק שאתם צריכים לפנות לרואה חשבון, אלא עליכם גם לפנות אליו כמה שיותר מהר.

 

איך בוחרים רואה חשבון?

אם תיכנסו עוד היום ללינק: https://www.hagana.co.il תוכלו לראות שאומנם יש לכם אפשרות לבצע בירורים שונים לגבי החזרי מס בכוחות עצמכם, כי יש היום מערכות ממוחשבות לעניין הזה, אך לא תמיד זה כדאי. בסופו של דבר, רואה החשבון מביא איתו לא רק את התשובה הסופית לשאלה שלכם או לסוגיה שמטרידה אתכם, אלא הוא מביא איתו גם את הראייה המרחבית ותשובה כוללת יותר. אתם מתלבטים איזה רואה חשבון יוכל לעזור לכם? אנחנו ממליצים לכם לברר אודות איש המקצוע כל מה שתוכלו, כמו למשל:

  • עד כמה הוא מנוסה?
  • האם הוא מנהל משרד בתחום ראיית החשבון כבר שנים?
  • מהם תחומי ההתמחות שלו?
  • האם הלקוחות האחרים של משרדו ממליצים עליו ועל השירותים שלו?

 

שימו לב שאומנם בדרך כלל בכל מה שקשור להחזרי מס ובאופן כללי להתנהלות מול רשויות המיסים לא מדברים על עניינים דחופים, אך רצוי לבחור רואה חשבון יעיל. אין טעם לדחות את הגשת הבקשות השונות וככל שרואה החשבון שלכם יעבוד בצורה מהירה ויעילה יותר, כך תקבלו את המגיע לכם תוך זמן יותר קצר.

 

האם רואי החשבון גובים עמלות גבוהות?

כל רואה חשבון שתפנו אליו, ולא משנה מדוע, יגבה מכם תשלום. הוא משקיע בכם את הידע, את הזמן שלו ואת הניסיון שהוא צבר לאורך השנים. מצד שני, זה לא אומר שחובה לשלם מחירים מאוד גבוהים עבור העבודה שמבצעים עבורכם רואי החשבון השונים, כי זה בהחלט נכון שכל מקרה צריך להיבדק לגופו. אם תניחו על שולחנות של רואה החשבון סוגיה מורכבת במיוחד, טבעי שהוא יגבה מכם מחירים גבוהים יותר לעומת ניהול של תיק רגיל מול מס הכנסה, וחשוב להיות מודעים לכך.

 

רואה חשבון

 

אולי יעניין אותך גם

עיתון
טיפים פיננסים
איך PAPER שומרת על איכות הסביבה

המודעות הסביבתית תופסת את הכותרות בשנים האחרונות, במיוחד לאור משברי האקלים הפוקדים אזורים שונים ברחבי העולם. בתחומים רבים בחיים משתדלים להימנע מזיהום סביבתי ומחפשים פתרונות

קרא עוד »