איך מגיעים לראות רואה חשבון?

אם יש משהו שכולנו מודעים לו לגבי החיים שלנו בישראל, זה שאנחנו משלמים הרבה מאוד מיסים. זה נכון שגם במדינות אחרות, כמו למשל איטליה, ישנה התמרמרות גדולה בנושא, אך לכל הדעות אחוזי המיסים שכולנו משלמים כאן מאוד גבוהים. האם מגיעים לכם החזרי מס? איך אפשר לדעת זאת והאם רואה חשבון יוכל לעזור לכם? כל התשובות במאמר שלפניכם. 

  

מתי כדאי לפנות לרואה חשבון מוביל?

האמת היא, שיש הרבה מאוד מצבים שונים בחיינו שבהם כדאי לפנות לרואה חשבון מוביל, כמו למשל:

  • כאשר רוצים לברר האם מגיעים לנו החזרי מס בגין עניין כזה או אחר
  • כשרוצים לפתוח עסק פרטי
  • כשרוצים שמישהו ינהל עבורנו את כל הצד הכלכלי מול רשויות המיסים

 

שימו לב: למרות שאף אחד לא אוהב ולא רוצה לשלם מיסים, אם תעלימו מס או לא תשלמו את המס הקבוע בחוק, אתם תעברו עבירה חמורה שעלולה לעלות לכם ביוקר בעתיד. לכן, לא רק שאתם צריכים לפנות לרואה חשבון, אלא עליכם גם לפנות אליו כמה שיותר מהר.

 

איך בוחרים רואה חשבון?

אם תיכנסו עוד היום ללינק: https://www.hagana.co.il תוכלו לראות שאומנם יש לכם אפשרות לבצע בירורים שונים לגבי החזרי מס בכוחות עצמכם, כי יש היום מערכות ממוחשבות לעניין הזה, אך לא תמיד זה כדאי. בסופו של דבר, רואה החשבון מביא איתו לא רק את התשובה הסופית לשאלה שלכם או לסוגיה שמטרידה אתכם, אלא הוא מביא איתו גם את הראייה המרחבית ותשובה כוללת יותר. אתם מתלבטים איזה רואה חשבון יוכל לעזור לכם? אנחנו ממליצים לכם לברר אודות איש המקצוע כל מה שתוכלו, כמו למשל:

  • עד כמה הוא מנוסה?
  • האם הוא מנהל משרד בתחום ראיית החשבון כבר שנים?
  • מהם תחומי ההתמחות שלו?
  • האם הלקוחות האחרים של משרדו ממליצים עליו ועל השירותים שלו?

 

שימו לב שאומנם בדרך כלל בכל מה שקשור להחזרי מס ובאופן כללי להתנהלות מול רשויות המיסים לא מדברים על עניינים דחופים, אך רצוי לבחור רואה חשבון יעיל. אין טעם לדחות את הגשת הבקשות השונות וככל שרואה החשבון שלכם יעבוד בצורה מהירה ויעילה יותר, כך תקבלו את המגיע לכם תוך זמן יותר קצר.

 

האם רואי החשבון גובים עמלות גבוהות?

כל רואה חשבון שתפנו אליו, ולא משנה מדוע, יגבה מכם תשלום. הוא משקיע בכם את הידע, את הזמן שלו ואת הניסיון שהוא צבר לאורך השנים. מצד שני, זה לא אומר שחובה לשלם מחירים מאוד גבוהים עבור העבודה שמבצעים עבורכם רואי החשבון השונים, כי זה בהחלט נכון שכל מקרה צריך להיבדק לגופו. אם תניחו על שולחנות של רואה החשבון סוגיה מורכבת במיוחד, טבעי שהוא יגבה מכם מחירים גבוהים יותר לעומת ניהול של תיק רגיל מול מס הכנסה, וחשוב להיות מודעים לכך.

 

רואה חשבון

 

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מדדים
טיפים פיננסים
איך בוחרים יועץ עסקי טוב?

החלטתם להרים את הכפפה: הגעתם למצב בו אתם רוצים להזניק את בית העסק שלכם או את החברה שברשותכם צעד אחד קדימה ואתם מחפשים את איש המקצוע המתאים שיעשה את העבודה,

בנק ראשית
טיפים פיננסים
ערבות בנקאית – מושג מוכר שמבלבל את כולם

ערבות בנקאית היא הליך נפוץ בעולם העסקי הנועד להבטיח פירעון של הלוואה. מדובר בנושא מבלבל מעט, ולכן נדרשת עבורו הרחבה. במדריך זה נסביר מהי ערבות בנקאית, מי נזקק לה ועוד

אדמה
מסחר ומניות
פרויקט דורות עילית – קרקעות חקלאיות למכירה

פרויקט דורות עילית אשר נחשב לפרויקט דגל של משרד השיכון והדיור הוא הזדמנות מצוינת בעבורכם לבצע רכישה של קרקע חקלאית, במחיר נוח ומשתלם. כל הפרטים בעבור משקיעים – במאמר הבא.