למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל בחברה אמינה, ואיך בוחרים?

לנסוע לחו"ל זה כיף – ההתרגשות, החוויות החדשות, הריחות והטעמים. יחד עם זאת, מדובר לעיתים בסיכון לא קטן. הרבה פעמים, אנשים מתכננים את כל הפעילויות הנהדרות שהם יעשו בטיול, מבלי לחשוב על רכישת ביטוח נסיעות מחברת ביטוח אמינה! במאמר זה, אם כן, נסביר לכם מדוע זה כל כך חשוב לרכוש ביטוח כזה – וכיצד לבחור את חברת הביטוח האמינה ביותר, שמציעה את ההצעה הטובה ביותר עבורכם.

 

למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל בחברה אמינה?

חברת ביטוח אמינה כי בעלת מוניטין ללא רב, מציעה כיסויים רבים המתאימים לסוגים שונים של לקוחות, בעלת שירות לקוחות מנצח וכזו שלא מנסה לעשות "קופה" על חשבון הלקוחות שלהם. חברה אמינה תשלם לכם על ההוצאות הרפואיות ותפעל במקרה של חירום – דבר מציל חיים של ממש.

כמו כן, ביטוח נסיעות לחו"ל בחברה אמינה תגרום לכם בהפחתה בלחץ או בחוסר הוודאות. לטייל כל כך רחוק מחוץ לבית עלול להיות חוויה מעט משונה עבור חלקנו – בעיקר אם לא טסנו הרבה לפעמים לחו"ל במהלך החיים – ולכן כדאי מאוד לרכוש ביטוח נסיעות מחברה אמינה, שיבטיח שקט נפשי.

חברת ביטוח נסיעות

הסתכלו על המוניטין של החברה

ניתן לבדוק את המוניטין של החברה במספר דרכים. אתם יכולים לעשות חיפוש קצר בגוגל, ולבדוק אם יש אזכורים שליליים על החברה בתקשורת. כמו כן, אתם יכולים לקרוא תגובות של אנשים בגוגל או באתר החברה. קראו אותן בביקורתיות ועיון. זכרו: אל תתפשרו על חברה המציעה שירותים זולים – אך הלקוחות אינם מרוצים. מדובר בבריאות שלכם.

 

מה הכיסוי הנדרש לכם?

חברות שונות מציעות כיסויים שונים. אם אתם נוסעים לטיול תרמילאים, הצרכים שלכם יהיו שונים בהכרח ממי שנוסע לסופ"ש של קניות באירופה. כמו כן, בדקו שיש לכם כיסוי לכל המחלות והאסונות האפשריים (חס וחלילה שיקרו!).

כיסוי ביטוחי

השוואת מחירים בין החברות השונות

השוואת ביטוח נסיעות לחול היא עניין קריטי. אל תקבעו את הביטוח הראשון שאתם רואים! אתם צריכים לקבל תמורה שווה והולמת עבור הכסף שלכם, כי חבל. כמו כן, כפי שכבר כתבנו – לפעמים דווקא הזול-מדי יכול לעלות לכם ביוקר, כשהמחיר למעשה מעיד על כיסוי לא מספיק או שירות לא איכותי.

 

שירות לקוחות מנצח

מהו שירות לקוחות טוב כשזה נוגע לביטוח נסיעות לחו"ל? קודם כל, שירות לקוחות טוב הוא כזה הזמין ללקוח בכל יום ביממה ובכל שעה – בשל הבדלי השעות בין המדינות השונות, וכי אסון יכול לקרות בכל שעה של היום. כמו כן, שירות לקוחות מנצח הוא כזה שנותן בדיוק את העזרה שאתם צריכים, בקלות – בלי פרוצדורות מסובכות מדי.

 

תנו עדיפות לחברה ותיקה בענף הביטוחים

חברה ותיקה ויציבה תוכל לעמוד בכל מקרה חירום שלא יקרה – וכן תוכל לעמוד בהתחייבויות שלה כלפיכם. אנחנו בעד לעודד עסקים וגופים פיננסים חדשים, אבל לפעמים עדיף לדבוק דווקא ב"סוסים הזקנים".

מושג ביטוח

אולי יעניין אותך גם