הלוואות למוגבלים בחשבון

לקחתם הלוואה מהבנק ולא מסוגלים לעמוד בה? יש סיכוי סביר שהבנק יהפוך את חשבון הבנק שלכם למוגבל.

אז אם אתם זקוקים להלוואה נוספת וחוששים מפניה אל הבנק בעניין משום שיש סיכוי גדול כי הוא לא יאשר אותה.

יש לנו פיתרון בשבילכם!

 

מהו חשבון מוגבל בבנק?

אנשים שיש להם חשבון בנק מוגבל הם לרוב אנשים שלקחו כבר הלוואה מהבנק ולא מצליחים להחזיר אותה. כמו כן, קיימות סיבות נוספות להגבלת חשבון הבנק שלכם כמו צ'קים ששילמתם וחזרו מפאת חוסר כיסוי על ידי חשבון הבנק או חוסר יכולת לעמוד בהוראת קבע ואף פתיחת תיק בהוצאה לפועל. שימו לב כי ברגע שחשבון הופך לחשבון מוגבל, החשבון למעשה הופך למוקפא למשך 12 חודשים. כמו כן, חשוב שתדעו כי אם הבנק הגביל את חשבונכם, הוא חייב לידע אתכם על כך.

 

מהי הלוואה למוגבלים?

הלוואה למוגבלים בחשבון הבנק היא למעשה הלוואה שניתנת מחוץ לבנק, כלומר באמצעות גופים שאינם בנק. אחד ההבדלים בין הלוואות חוץ בנקאיות להלוואות בנקאיות הוא גובה הריבית של ההלוואה. לרוב, הלוואה חוץ בנקאית יקרה יותר מאשר הלוואה שניתנת על ידי הבנקים אך מאחר והבנק עשוי להגדיר חשבונות שקיימים אצלו כמוגבלים, הוא עלול שלא לתת הלוואות למוגבלים. לשם כך נועדו הלוואות למוגבלים! הלוואות אלו נועדו לתת אפשרות לאנשים עם חשבונות בנק מוגבלים בכל זאת לקבל את ההלוואה שהם צריכים.

 

בעלי חשבון מוגבל? היום קל יותר לקחת הלוואה!

בעלי חשבון בנק מוגבל נתקלים לא מעט פעמים בקשיים רבים בבואם לקחת הלוואה מהבנקים או מגופים אחרים. האלטרנטיבה בעבר ללקיחת הלוואה עבור בעל חשבון בנק מוגבל הייתה לקיחת הלוואה ממקורות מפוקפקים שיכלה לגרור הסתבכות פיננסית נוספת. אולם, כיום בעקבות חוק "אשראי הוגן", נפתח שוק הלוואות לגופים חוץ בנקאים נוספים שמאפשרים ללקוחות לקחת הלוואה גם אם הם בעלי חשבונות מוגבלים בבנק.

 

למה נותנים הלוואות למוגבלים?

הסיבה העיקרית לכך שניתנות הלוואות למוגבלים היא למעשה הביקוש. אנשים שהבנק אינו מוכן לתת להם הלוואה בכל זאת זקוקים להלוואות שונות ולכן הם מעדיפים לפנות לאמצעים אלטרנטיביים. כמו כן, הסיכון הגבוה של הלוואות למוגבלים מלווה בריבית גבוהה יותר מאלה שהבנק נותן. בכך, המלווה מרוויח יותר עבור ההלוואה ומדובר בעסק משתלם גם עבורו. כאמור, עצם העובדה שאדם מוגדר כמוגבל בבנק אינה אומרת שאין ביכולתו להחזיר הלוואה שייטול.

 

סיכום

אם הבנק הגביל את חשבון הבנק שלכם ואתם בכל זאת זקוקים להלוואה עדיין תוכלו לקבל את ההלוואה שלה אתם הזקוקים! אין עוד צורך לפנות לאלטרנטיבות פחות יעילות ואף מסוכנות, תוכלו לקבל הלוואות המיועדות לאנשים במצבכם באופן שיותאם ליכולות הכלכליות שלכם. כך תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את המימון הדרוש לכם עבור כל מטרה שרק תבחרו ללא תלות בבנק או קושי שנגרם כתוצאה מהגדרת החשבון כמוגבל.

שטרות מגולגלים

 

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מטבעות
טיפים פיננסים
דרכים להרוויח כסף באינטרנט בלי לצאת מהבית

הדור שלנו מואס בשעות עבודה מסביב לשעון, כלומר לקום השקם בבוקר ולחזור מאוחר בלילה כדי לסגור את החודש. הביקוש לתחליף כלכלי עולה ועולה עם הזמן – השקעות, נדל"ן וגם עבודה

בית משותף
דיור וביטוחים
למה חשוב לעשות ביטוח ועד בית

בישראל בכל הבתים המשותפים ועד הבית הינו תפקיד התנדבותי. זה אומר שבכל פעם מחדש שכן אחר יכול להתנדב להיות ראש ועד הבית וכתוצאה מכך הוא יהיה אחראי על כל מה