הר הביטוח – המדריך המלא

כמות הפעמים שהציעו לכם להיות מבוטחים במהלך חייכם היא רבה. החל מהצעות לביטוח רכב, דירה, חיים ותאונות אישיות.

קרוב לוודאי שקשה לכם להיזכר לאלו מההצעות הסכמתם ולאלו סירבתם, מתי התחלתם ומתי סיימתם ביטוח מסוים ואלו ומתי היו תביעות בביטוחים שלכם.

הר הביטוח הינו המקום שיעשה לכם סדר בעבר הביטוחי שלכם.

 

הסכנות הכרוכות בלא לדעת מה הוא העבר הביטוחי שלכם

קל להיות שאננים לגבי הדברים שאנו משלמים עליהם. גם בנושאי ביטוח שונים, לרוב אין לנו כוח לנסות להיזכר היכן אנו מבוטחים, כמה זמן, למי אנו משלמים ועל מה. ראיית העולם הזו נפוצה אך מסוכנת, שכן היא גורמת לכם לחיות בחוסר וודאות לגבי ההוצאות שלכם ולגבי הביטוחים שלכם! חישבו על כך שאתם עלולים לגלות שאתם מבוטחים בשני מקומות שונים בו זמנית: כפל ביטוחים. אתם משלמים סכומים זהים לשני מקומות שונים על אותו הכיסוי הביטוחי, ורק מפסידים מזה. איך ניתן להימנע מהמצב הזה? כל התשובות בהמשך.

 

לכל מי שרוצה לעבור חברת ביטוח: מה כדאי לבדוק

ייתכן ומצאתם חברה אשר מציעה מחיר טוב יותר תמורת כיסוי ביטוחי שאתם מעוניינים בו. כדי לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר עליכם לדווח על "היעדר תביעות", כלומר אי הפעלת הביטוח בשנים האחרונות עקב תביעה כלשהי. אך כיצד תוכלו לדעת האם באמת לא הפעלתם את הביטוח בשנים האחרונות? המידע על כל התביעות שהפעלתם נמצא בהר הביטוח, ותוכלו לדעת בו בוודאות האם תבעתם בעבר את הביטוח, איזו סוג תביעה תבעתם ומתי היא התרחשה. בהתאם לכך תוכלו לדווח לחברה אליה אתם רוצים לעבור את כל פרטי העבר הביטוחי שלכם, ותקבלו הצעת מחיר בהתאם.

 

איך לבדוק את הביטוחים שלי בהר הביטוח?

שאלה מצוינת. ראשית יש להיכנס לאתר הר הביטוח, להזין את הפרטים האישיים שלכם וכך תוכלו לצפות בשלל הביטוחים שלכם. אין זו בירוקרטיה מסובכת מדי, ואין ספק שהיא הכרחית כדי שתוכלו לקבל מידע מלא ואמין לגבי כמות וסוג הביטוחים שלכם. בין אם מדובר בביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח חיים או ביטוח בריאות: כל המידע קיים באתר זה. החל מסוג הביטוח, כמה משלמים לביטוח ואיך ניתן ליצור קשר עם חברת הביטוח.

 

מה עושים אם גיליתי שיש לי כפל ביטוחי או ביטוחים שאני לא מעוניין בהם?

בדיוק בשביל זה קיים האתר של הר הביטוח הפרטי. מובן כי לעיתים תתקלו במידע שיבלבל אתכם באתר הר הביטוח, ולא תהיו בטוחים לגבי צעדיכם להמשך. אתר הר הביטוח הפרטי יסייע לכם ויכווין אתכם לגבי הצעדים שיש לנקוט בהתאם למידע שנחשפתם אליו.

 

לסיכום

חשוב להיות בקיאים בכלל הביטוחים שאתם משלמים עליהם. החל מהפרטים שיש לבדוק, דרך המידע הזמין לכם, ולבסוף, והכי חשוב: מה לעשות עם המידע שקיבלתם לגבי הביטוחים שלכם.

 

מסמכים פיננסים

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
משרד ראשית
נדל"ן
שלושה טיפים לבחירת מקום עבודה נוח ומשתלם

מתחמי העבודה המשותפים הפכו לאופציה מועדפת עבור עצמאים ויזמים רבים המחפשים מקום מקצועי ונוח לעבוד בו. כך גם עבור עסקים קטנים שלא מעוניינים להתחייב לחוזי שכירות ארוכים וכובלים באזורי תעשיה

כלי חישוב
עסקים
מהם היתרונות בלהיות עצמאי ללא חשש מהרשויות

בעקבות משבר הקורונה צעירים רבים איבדו את מקום עבודתם, ועוד רבים אחרים נמצאים בחל"ת שלא ברור מתי הוא יגמר. ענפים כלכליים שונים כגון ענף המלונאות וענף המסעדנות מצויים במשבר ומפטרים

אדמה
מסחר ומניות
פרויקט דורות עילית – קרקעות חקלאיות למכירה

פרויקט דורות עילית אשר נחשב לפרויקט דגל של משרד השיכון והדיור הוא הזדמנות מצוינת בעבורכם לבצע רכישה של קרקע חקלאית, במחיר נוח ומשתלם. כל הפרטים בעבור משקיעים – במאמר הבא.

איש מצויר
אין אונות
כמה כספים תוציאו על קמגרה במהלך חייכם

מעטים הגברים שלא מוכרים את "תרופת הפלא" קמגרה. לא מעט אנשים משתמשים בקמגרה במהלך חייהם- בין אם מדובר באנשים שסובלים מבעיות ביחסי המין ובין אם מדובר באנשים שרוצים לשפר את