10 טיפים חשובים לפי שאתם פונים לחברת השקעות נדל"ן בקפריסין

ישראלים רבים נוהרים לקפריסין, כדי להשקיע את מיטב כספם בנכסי נדל"ן. אלה מסתייעים לא פעם בשירותיה של חברת השקעות. מדריך זה עולה לאתר, כדי להציג בפניכם את הטיפים החשובים שיובילו אתכם לחברת השקעות מומלצת שמכירה את האי על כל צדדיו. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתבחרו נכון.

 

תגלשו בגוגל מפות

הטיפ הראשון שעליכם ליישם מצריך גלישה ללשונית ה"מפות" של גוגל. זו תאפשר לכם לראות את האי שנמצא במרחק יריקה מאתנו. נמליץ לבצע ביקור וירטואלי ולעבור בין הערים השונות, כדי שתוכלו לגלות את ההיצע שקיים בכל אחת מהן.

 

תבקשו את חוות דעתם של גולשים

משקיעים ישראלים רבים מחזיקים בנכסים מניבים בקפריסין. אלה יוכלו לתת את חוות דעתם על חברת השקעות מסוימת ששמעתם עליה במדריך או כתבה. אם אין לכם שם של חברה מוכרת בתחום, כדאי שתבררו על ברקוס – השקעות נדל"ן בקפריסין שנחשבת לשם דבר באי.

עיין במפות גוגל

 

תקראו ביקורות בגוגל

לשונית הביקורות של גוגל תספק לכם את כל האינפורמציה החיונית על החברה. עליכם לבדוק את הרשומות העדכניות ולראות מהו הדירוג שזו קיבלה על ידי הגולשים (בין כוכב אחד ל – 5 כוכבים).

 

תצפו בסרטונים רלוונטיים שפורסמו לאחרונה ברשת

חברות מוכרות בתחום מעלות סרטונים שמציגים את פועלן בשטח. אתם יכולים לצפות בסרטונים אלה, תוך גלישה ברשתות החברתיות. שכן, אלה יאפשרו להכיר בחברה, באג'נדה ובמקצועיות שלה. נמליץ ליישם את הטיפ הזה בשלבים ראשוניים ככל הניתן.

 

תשוחחו עם משקיעים ישראליים

ניתן להגיע בקלות למשקיעים ישראלים שמחזיקים בנכסים בקפריסין. שכן, יש קבוצות פייסבוק ופורומים שייעודיים לנושא זה. נמליץ ליצור קשר עם אנשים שעונים על קריטריון זה, כדי שתוכלו להעלות שאלות שמעניינות אתכם.

 

תכירו ב – 2 חלקי האי

פנייה לחברת השקעות נדל"ן מחייבת היכרות עם 2 חלקי האי: קפריסין היוונית וקפריסין הטורקית. חשוב שתדעו זאת, כדי שתחסכו זמן בשיחת הייעוץ שתתקיים מול החברה הנבחרת.

קרא ביקורות בגוגל

 

תבקרו באי

כדאי לטוס לקפריסין ולראות את מקומות ההשקעה הפוטנציאליים במו עיניכם. נמליץ לעבור בערים הבאות בביקור הראשוני:

  • לרנקה
  • פאפוס

 

 

תבדקו את התקציב שלכם

נציגי חברת ההשקעות צפויים לבקש מידע אודות התקציב הקיים לרכישת נכס. אתם צריכים להחזיק בפרטים עדכניים, כדי שתוכלו למסור את המידע מבלי לעכב את התקדמות ההליך.

 

תבררו פרטים על הלוואה

גיליתם שאין ברשותכם סכום שמספיק לרכישת דירה בקפריסין? אם כך, כדאי שתצרו קשר עם הבנק, כדי לבדוק אפשרות לקבלת הלוואה ייעודית.

 

תיכנסו לאתר החברה

חשוב לבדוק את מבנה האתר של חברת ההשקעות הנבחרת. שכן, זה מאפשר לראות את טיבה ומקצועיותה.

 

לסיכום

אלה היו 10 הטיפים החשובים שאתם חייבים להכיר, רגע לפני שתפנו לחברת השקעות נדל"ן בקפריסין. כעת אתם יודעים מה חשוב לעשות ואיך, כך שנותר לכם רק לצאת לדרך.

דבר עם משקיעים ישראלים

אולי יעניין אותך גם

נדל"ן
איך לקנות בית בישראל היום

רכישת בית בישראל יכולה להיות השקעה מוצלחת ומתגמלת למדי, אך התנהלות מול שוק הנדל"ן הסבוך דורשת תכנון מוקדם ושיקול דעת מדוקדק. בין אם אתם גרים

קרא עוד »