מה עדיף דירה להשכרה או למכירה ביד אליהו?

יש שאלה עתיקת יומין והיא מה עדיף לשכור דירה או לקנות דירה? זה נכון כאשר אנו מדברים על יד אליהו וזה נכון כאשר אנו מדברים על כל שכונה אחרת בארץ.

אם כן נציין כי לדעת חוקרים רבים מבחינה כספית יותר משתלם לשכור דירה מכיוון שאנו לא צריכים לשלם משכנתא עם ריבית בשמיים.

עם זאת, מה שחוקרים רבים מפספסים זה את העובדה כי פעמים רבות דירה קנויה מספקת לנו שקט נפשי וביטחון שיש לנו קורת גג ויהי מה.

לכן אם אתם שואלים את דעתנו אנו נתמוך בכך שעדיף לקנות דירה ולא לשכור דירה.

גם אם אנו יורדים לרמת המיקרו ושואלים מה עדיף לשכור או לקנות דירה ביד אליהו אנו נציין כי עדיף לקנות דירה ביד אליהו וכך לישון בשקט בלילה בידיעה שיש לכם בית שהוא שלכם ורק שלכם.

 

שימו לב לתשתית התחבורתית ביד אליהו

כעת עולה השאלה מדוע כדאי לגור ביד אליהו ומה היתרונות של שכונה זו. אם כן כאשר אנו באים לבחון דירה ביד אליהו או בכל שכונה אחרת אנו צריכים לבחון את מערכת הכבישים המקיפה את השכונה. אם כן אנו חייבים לציין כי יד אליהו קרובה מאוד לאיילון צפון ודרום וזה יתרון עצום למי שצריך להגיע לצפון או לדרום מהר. לא רק זאת אלא שכבישי רוחב מחברים את יד אליהו למרכז הישן בתל אביב וזה גם יתרון עצום שאי אפשר להכחישו. לכן אם אתם רוצים לגור ביד אליהו אתם חייבים להבין כי התשתית התחבורתית בה היא מצוינת והיא בעלת ערך גדול לכל מי שגר בשכונה.

 

שימו לב לבתי הספר ביד אליהו

כאשר אנו מדברים על דירות להשכרה או על דירות למכירה ביד אליהו או בכל שכונה אחרת אנו צריכים לשים לב לבתי הספר שיש בשכונה. אם כן אנו חייבים לציין כי ביד אליהו יש גם בתי ספר יסודיים מעולים וגם בתי ספר תיכוניים מעולים. לכן מבחינה חינוכית זה חכם מאוד לגור ביד אליהו ואין ספק כי הדבר ישרת אתכם ואת הילדים שלכם בצורה מעולה. לכן אם אתם רוצים לגור ביד אליהו ויש לכם ילדים אתם צריכים להבין שיש להם אופציה חינוכית מעולה בשכונה וזה יכול לשרת אתכם בצורה נהדרת ולהבטיח חינוך ברמה גבוהה לילדים שלכם.

 

שימו לב לתחבורה הציבורית ביד אליהו

עוד נקודה שמשפיעה על מגורים ביד אליהו זה העובדה כי באזור יש תחבורה ציבורית מעולה המאפשרת להתנהל בצורה חכמה ולהגיע לכל מקום בתל אביב בקלות רבה. לכן אם אתם מעוניינים לגור ביד אליהו אתם צריכים להבין כי מבחינה תחבורתית יד אליהו היא המקום הטוב ביותר לגור בו ומגורים באזור זה יאפשרו לכם להגיע לכל מקום בקלות וללא בעיות.

 

בית מעץ וכסף

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
משכנתא ראשית
טיפים פיננסים
החזר מס על מחזור משכנתא: שלבי תהליך הגשת הבקשה

לקחתם משכנתא בשנים האחרונות, ומרגישים שאתם כורעים תחת העול שלה? אתם לא היחידים. רוב בעלי הנכסים כיום השתמשו לשם הרכישה במשכנתא שלוו מהבנק, מאחר ומדובר בסכומים שאינם נזילים בהכרח עבור

עוד באתר
משכנתא לסגירת הלוואות – נקודות שחשוב לדעת

מעוניינים לסגור את ההלוואות שלקחתם? המומחים של חברת שקוף חברה לייעוץ משכנתאות מסבירים את כל הנקודות הכי חשובות בדרך לסגירת החוב באמצעות לקיחת משכנתא. לקיחת משכנתא לסגירת הלוואה אפשרית עבור

דולרים
טיפים פיננסים
אילו מחלות מזכות בפטור ממס הכנסה

כאשר אדם סובל ממחלה, איכות חייו נפגעת במידה כזו או אחרת. יכולת השתכרותו עשויה להשתנות והזמן שבעבר הקדיש לעבודה עשוי להצטמצם עקב הצורך בטיפול רפואי. בשל כך, מאפשרת המדינה למי