למה חשוב לקחת מתווך לפני שקונים דירה

רוכשי דירה חדשים במדינת ישראל נכנסים למים העמוקים, ובשנה האחרונה, יותר מתמיד.

המים העמוקים האלו הם זירת מסחר אגרסיבית שבה המחיר משתנה מרגע לרגע, והתחרות בין בעלי דירה וחברות בנייה מעולם לא הייתה כה גדולה.

בזמן שפלגי אוכלוסייה מסוימים סולדים ממשרדי תיווך, החכמים ביננו יודעים באיזו עמדת יתרון שירותים אלו מעמידם אותם. הנה כל הסיבות לפנות לסוכנות תיווך.

 

הכל בחוזה

רכישת נכס, ובמיוחד דירה בבניין, תהיה לכם הרבה יותר קלה בזכות השירותים של משרד תיווך. למה? משרד תיווך ערב לכל החלק המשפטי של חוזה הרכישה ומסווג את הכל בחוזה. מעבר לכך, ההתנהלות במעמד הרכישה והמשא ומתן לא קורים מול בעל הדירה, אלא מול נציג הסוכנות. לצורך העניין, אם תחפשו תיווך בשדרות, תוכלו לראות את כל הביטחונות המוצעים מנקודת המבט המשפטית.

 

איכות הנכס

כפי שנאמר בתחילת העמוד, במיוחד כשמדובר בדירה, שימוש בתיווך יעזור לכם להתמודד עם בעיות תשתית צפויות וקיימות. בנייני דירות כיום יכולים בין לילה לייצר תקלה חדשה בדירה שלכם. בין אם נזילה, בעיית חשמל או אפילו הצפה מהקומה שמעל – כשיש לכם תמיכה של שירותי תיווך, יש בעלי מלאכה שמוכנים בהיכון להגיע ולסייע עם התקלות שלכם.

מעבר לכך, סוכנות תיווך לא תשתף פעולה עם בעלי דירה שבבעלותם דירה שאינה עומדת בתקני הבטיחות. פרטים נוספים בנושא קיימים באתר של החזקים בתיווך שדרות: https://www.rss-netivot.co.il.

 

פנים ידידותיות

יתרון בולט בשימוש של סוכנות תיווך היא שיש נציג ומשפחה שלמה שמסייעת לכם בתהליך רכישת הדירה. בראש סדרי העדיפויות של סוכנות תיווך עומדים סדרי העדיפויות שלך לגבי תהליך הרכישה, החל מגודל הנכס ועד לפרטים הקטנים בחוזה.

 

התמונה המלאה

סוכנות תיווך תוכל להעמיד לרשותכם את כל המידע שאתם צריכים לגבי הנכס הפוטנציאלי. חוקיות הבנייה, גודל הדירה, תרשימים, שרטוטים. 100 אחוזי שקיפות. מדובר ביתרון, מאחר ולא מעט בעלי דירה ועסקנים בתחום יעשו הכל כדי לייצר לעצם רווח, לעיתים גם על חשבון המוסר.

 

כמה מילים על נדל"ן והזדמנות

לפני שהמאמר נחתם במילה האחרונה, צריך להבין עוד יתרון משמעותי שיש לסוכנות תיווך אל מול שוק הנדל"ן. בהתאם למחירים, היצע וידע עתידי, סוכנות תיווך תוכל אפילו להציע את הנכס האופטימלי בהתאם למחיר ואפשרויות הפיתוח של האזור בו ממוקמת הדירה. פיתוח אזורי מעלה את ערך הדירה, מה שנקרא "תשואה על ההשקעה".

בין אם הדירה נרכשת לצורכי מחייה או לצורכי השקעה ופיתוח נכס עתידי, יש לקחת בחשבון שיש גורמים רבים שיכולים להפוך את ההשקעה למשתלמת יותר ופחות. יתרונותיה של סוכנות תיווך בהקשר זה היא שלהם היכולת לבחון לעומק את אזורי הפיתוח, בזכות מידע פנימי לגבי העיר בה ממוקמת הסוכנות והזדמנויות התעסוקה והכלכלה שיש באזור העיר. בהצלחה.

לחיצת יד
\

 

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כלי משפטי
עריכת דין
בחירת עורך דין מקרקעין – מה הפרמטרים?

קונים דירה? מוכרים נכס? מעורבים בהליך של שכירת או השכרת דירה? נושאים אלה אשר עוסקים במקרקעין מצריכים שכירת שירותי עורך דין. לפי אילו פרמטרים יש לבחור את עורך הדין המתאים

זוג צעיר
טיפים חמים במשכנתאות
משכנתא לזוג צעיר – מספר טיפים

אם אתם זוג צעיר וכבר התחתנתם, אתם כנראה שואלים את עצמכם: האם זוג צעיר יכול לקנות דירה ב-2020 בישראל? ובכן, הנתונים השונים מראים שהנדל"ן רק הולך ומתרחב, ככה שעד ועוד

שטרות
עסקים
איך תעשו מיתוג עסקי ללא הרבה הוצאות

מיתוג עסקי רלוונטי לכל עסק או חברה שרוצה להיות מדוברת, ממותגת ונוכחת. כיום ניתן לעשות מיתוג עסקי לבד אך יש לדעת וללמוד את הנושא היטב. המאמר יפרט כיצד לעשות מיתוג

בנק ראשית
טיפים פיננסים
ערבות בנקאית – מושג מוכר שמבלבל את כולם

ערבות בנקאית היא הליך נפוץ בעולם העסקי הנועד להבטיח פירעון של הלוואה. מדובר בנושא מבלבל מעט, ולכן נדרשת עבורו הרחבה. במדריך זה נסביר מהי ערבות בנקאית, מי נזקק לה ועוד