איך לקבל את המשכורת הבאה שלך תוך 30 יום

חיפוש עבודה יכול להיות תהליך מתסכל ומייגע, המשרות רבות והתחרות קשה. כאשר אנו מחפשים עבודה, אנו רוצים למצוא כזו שתתגמל אותנו ותעניין אותנו, ועדיף כמה שיותר מהר. אז איך עורכים תהליך חיפוש יעיל שיבטיח תוצאות בהקדם?

 

צעדים שיקדמו אתכם אל עבר המשרה הבאה שלכם

 

התייחסו לחיפוש העבודה כמשרה בפני עצמה

לפני הכל, חשוב לקחת את תהליך חיפוש העבודה ברצינות ולא להקל בו ראש. חיפוש עבודה הוא עבודה לכל דבר, ויש להתייחס אליו ככזה. במסגרת זאת, מומלץ לארגן פינת עבודה מסודרת וייעודית, לנהל תיעוד ורישום על הגשת המועמדויות, להכין גרסאות של קורות חיים למטרות שונות ולקבוע סדר יום מראש.

 

התעניינו והתעדכנו בשינויים בשוק העבודה

אנו חיים בתקופה בה בכל יום ישנה המצאה חדשה, טרנד או סטארט-אפ נוסף. להיות מעודכנים בשינויים התכופים בשוק המשרות יסייע לכם לחפש עבודה במקום הנכון והרלוונטי ביותר.

 

השתמשו במנועי חיפוש חכמים

כיום, שימוש באתר פורטל דרושים מייעל באופן ניכר את תהליך חיפוש העבודה. פורטלי הדרושים מהווים פלטפורמות ייעודיות לחיפוש עבודה, ובהם כלים אוטומטיים שנועדו לעזור לכם. בתוך כך, ישנו "סוכן חכם", כלי אשר שולח ישירות לכתובת המייל שלכם הצעות עבודה בהתאם לחיפושים קודמים שלכם, ובהתאם לרלוונטיות בשוק.

 

שמרו על ראש פתוח

בשוק העבודה כיום ישנו מגוון רחב מאוד של משרות. כדי להרחיב את טווח אפשרויות התעסוקה, מומלץ לקחת בחשבון תחומים רבים ולא להתמקד בתחום אחד בלבד. הגשת מועמדות למשרות רבות ומגוונות תעלה את הסבירות שתקבלו את המשכורת הבאה שלכם מהר יותר משתכננתם.

 

היו ערניים וזריזים

בחיפוש עבודה, חשוב להיות עם היד על הדופק ולא להתמהמה. אם נתקלתם במודעת דורשים הרלוונטית לכם, קיבלתם הצעת עבודה למייל או בכל דרך אחרת, הימנעו מדחיינות או מעצלות ברגעים אלו והיו הראשונים המציעים את מועמדותם. קורות חיים נוטים להצטבר אצל המגייסים, ולכן להיות ראשונים בתור עשוי להעלות את הסיכויים שלכם להתקדם בתהליך.

 

מצאו דרך לבלוט

קורות חיים הם לרב מסמכים רשמיים בעלי מבנה קבוע החוזר על עצמו. כאמור, ישנה תחרות רבה על משרות והמגייסים לאותן משרות מקבלים פניות רבות. כדי לבלוט מתוך ערמת קורות החיים ולמשוך את תשומת לב של המגייס, יש למצוא דרך לשדרג את המסמך התבניתי. הדגישו את ההישגים ואת היתרונות שלכם, העבירו את המסר כראוי והראו למגייס שאתם מועמדים מצוינים למשרה.

 

לסיכום

ישנן מגוון דרכים לייעל ולשפר את תהליך חיפוש העבודה. במידה ותשקיעו בתהליך מאמץ ומחשבה, הדרך אל המשרה הבאה שלכם יכולה להתקצר באופן משמעותי. חשוב לשמור על אופטימיות, אנרגיה ומוטיבציה ולא להיכנע לייאוש ולעצלות. המאמץ ישתלם והמשרה הבאה שלכם נמצאת במרחק נגיעה!

מחפש עבודה? איך לקבל את המשכורת הבאה שלך תוך 30 יום

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
איש מצחיק
עוד באתר
סטנדאפיסט לאירועים

עריכת אירוע כרוכה בהרבה מאוד הכנות וקבלת החלטות באשר לאספקטים רבים של האירוע. אחד המאפיינים העיקריים של אירוע, הוא העובדה שאין בשום שלב של ארגון האירוע החלטות שהן יותר חשובות

זוג צעיר
טיפים חמים במשכנתאות
משכנתא לזוג צעיר – מספר טיפים

אם אתם זוג צעיר וכבר התחתנתם, אתם כנראה שואלים את עצמכם: האם זוג צעיר יכול לקנות דירה ב-2020 בישראל? ובכן, הנתונים השונים מראים שהנדל"ן רק הולך ומתרחב, ככה שעד ועוד