משנים את העולם: 2 טכנולוגיות של גלובל קוואלטי שאתם חייבים להכיר

בימים האחרונים אנו שומעים בכל מקום על הטכנולוגיות השונות של חברת גלובל קוואלטי שצפויה לשנות את העולם. מכרים, קרובי משפחה וגם קולגות מספרים לנו לאחרונה על הטכנולוגיות השונות והשימוש בהן. השיח התדיר על נושא זה הוביל אותנו להבין כי יש פה עניין שצריך לעורר הדים. כלומר, שאנשים אחרים גם צריכים לשמוע עליו והרבה. לכן, החלטנו להקדיש מדריך אחד מיוחד שיציג בפני כל דורש את 2 הטכנולוגיות הנבחרות של חברת גלובל קוואלטי. הישארו אתנו ותגלו את כל המידע שרציתם לדעת.

 

תכירו את האנשים שעומדים מאחורי המדריך

רגע לפני שנציג בפניכם את 2 הטכנולוגיות הבולטות ביותר של החברה, אנו מוכרחים לציין בפניכם כי לא היה לנו ידע מעמיק בנושא עד הרגע שבו החלטנו לכתוב את המדריך. כפי שאתם כבר יודעים, שמענו על החברה והטכנולוגיות שלה מאנשים אחרים. כדי שנוכל להציג בפניכם את המידע, היינו צריכים לפנות אליהם, לציין בפניהם כי החלטנו לכתוב מדריך בנושא (עניין שהיה נשמע להם תמוה, אבל זה כבר נושא למדריך אחר) ולבקש מהם למסור לנו מידע אודות הטכנולוגיה שהם מכירים מקרוב. לשמחתנו, מעל ל – 10 אנשים הסכימו לקחת חלק במדריך ובזכותם, יש לנו את הפרטים החשובים ביותר אודות הטכנולוגיות הללו. אנו רוצים להודות להם בהזדמנות זו על הליווי.

 

 תכירו את הטכנולוגיה ה – 1

הטכנולוגיה הראשונה של חברת גלובל קוואלטי ששמענו עליה לא מעט היא מערכת שנקראת VIVE. מערכת זו הינה חכמה וחסכונית והיא בעצם מאפשרת לנהל את התאורה ומיזוג האוויר במבנים שונים. ניתן להתקין אותה במקומות הבאים:

  • מבני משרדים
  • מוסדות לימוד
  • בתי ספר
  • בתי חולים
  • קניונים
  • מרחבים ציבוריים אחרים

 

זה מורכב להתקין את המערכת הזו?

ראוי לציין כי התברר לנו שהמערכת הזו והמערכת שתוצג בהמשך לא מצריכות הכנה מיוחדת מראש. אפשר להתקין אותן בקלות על ידי מתקין מוסמך של חברת גלובל קוואלטי ולאחר מכן, להשתמש במערכת באמצעות אפליקציה חכמה ונגישה.

 

תכירו את הטכנולוגיה ה – 2

הטכנולוגיה ה – 2 היא טכנולוגיה גדולה הרבה יותר. מדובר במערכת בית חכם. כזו שמאפשרת להתחבר לאפליקציה ולבצע פעולות שונות בבית מרחוק. כן, כן, גם כשאתם לא נמצאים בו. הפעולות שתוכלו לבצע ממרחק הן אלו:

  • הדלקה או כיבוי של הדוד
  • הדלקה או כיבוי של המזגן
  • הפעלה של מערכת האזעקה
  • צפייה במצלמות אבטחה ועוד

 

כמה מילים לפני סיום

המדריך הנוכחי מסתיים עוד רגע וזה הזמן להודות לכם קוראים יקרים, שנשארתם אתנו והשכלתם להבין ולהכיר את 2 הטכנולוגיות של החברה הגדולה ביותר בתחום זה. אנו מאחלים לכם שכעת, כשאתם מכירים אותן מקרוב, תשכילו להוסיף אותן לבית או המשרד שלכם. נאחל לכם שתבחרו נכון ותיהנו מכל רגע.

מבנה

 

אולי יעניין אותך גם

מטבעות
טיפים פיננסים
החשיבות שביועץ משכנתא

בעבר, מי שרצה לקחת משכנתא ניגש לבנק וקיבל אישור או סירוב, בזה הסתיים העניין. מי שמע על לקיחת משכנתא בליווי יועץ משכנתאות לפני 15 שנה?

קרא עוד »
כדור
טיפים פיננסים
כיצד ניתן לחשב היקף מעגל

  חישוב של היקף מעגל הוא בעיה מתמטית שהטרידה כבר את היוונים הקדמונים. לפני כמה אלפי שנים התגלה מספר פלאי שנקרא פאי, ובעזרתו אנחנו יכולים

קרא עוד »
מטבע דיגיטלי
טיפים פיננסים
האם ביטקוין מחוייב במס?

הביטקוין הוא המטבע הווירטואלי הנפוץ ביותר, ובשנים האחרונות הוא הגיע לשיאים חדשים. לאור זאת עלתה השאלה האם הביטקוין מחויב במס, על אף היותו מטבע, בשל

קרא עוד »
מטבעות ובית
טיפים פיננסים
לימודי יעוץ משכנתאות בצפון

לימודי יעוץ משכנתאות בצפון, הפכו להיות אחד מה קורסים הכי יוקרתיים ומבוקשים בשוק המשכנתאות כי היום אין מי שנזקק למשכנתא ולא פונה ליועץ פרטי ולא

קרא עוד »
עיתון
טיפים פיננסים
איך PAPER שומרת על איכות הסביבה

המודעות הסביבתית תופסת את הכותרות בשנים האחרונות, במיוחד לאור משברי האקלים הפוקדים אזורים שונים ברחבי העולם. בתחומים רבים בחיים משתדלים להימנע מזיהום סביבתי ומחפשים פתרונות

קרא עוד »