סטנדאפיסט לאירועים

עריכת אירוע כרוכה בהרבה מאוד הכנות וקבלת החלטות באשר לאספקטים רבים של האירוע. אחד המאפיינים העיקריים של אירוע, הוא העובדה שאין בשום שלב של ארגון האירוע החלטות שהן יותר חשובות או פחות חשובות. כל החלטה שמתקבלת – באשר לסוג המזון, למקומות הישיבה של האורחים ללהקה או למוזיקה שתלווה את האירוע, עשויה להשפיע על האירוע בדרכה שלה. למרות האמור לעיל יש מקרים שבהם מקבלים  המארגנים של האירוע החלטה מושכלת להוסיף עוד סוג מסוים של הופעה או הפעלה לאירוע כזה, שיעלו אותו מרמה של טוב מאוד לרמה של מצוין, או מרמה של מצוין לרמה של מעולה. אחד מסוגי ההופעה שבהם מדובר הוא הופעה של סטנדאפיסט לאירועים. מהו בעצם סטנדאפיסט ומה עשויה להיות התרומה שלו לאירוע? האם ההופעה של הסטנדאפיסט לאירוע דורשת הכנה מוקדמת? היכן ניתן למצוא הופעה של סטנדאפיסט לאירוע שתענה על הצרכים ועל הציפיות שלך? כל התשובות בהמשך  המאמר. (כך תארגנו אירוע בבית)

צילום וידאו

התרומה של סטנדאפיסט לאירוע

הסטנדאפיסט גידי ליבנה הוא סוג של בדרן המשתמש במצבים קומיים קיימים או כאלה שהוא יוצר אותם במהלך ההופעה, על מנת לשפר אותה ולגרום לצופים הנאה. ככל שההופעה טובה יותר ומהוקצעת יותר וככל של הסטנדאפיסט יש כישרון גדול יותר להעביר את ההופעה באופן מוצלח, כך תגדל יותר גם ההנאה של הצופים והמשתתפים באירוע. מהבחינה הזאת, לסטנדאפיסט יש בעיקר תרומה של סיוע בהעלאת המורל ובגרימת הנאה לכל המשתתפים באירוע. זאת, בתנאי שההופעה עברה בהצלחה ולא כללה חלילה סוג של בידור שעלול לפגוע במישהו.

האם הופעה של סטנדאפיסט דורשת הכנה מוקדמת

אם הסטנדאפיסט המיועד להופיע בפני קהל המשתתפים באירוע הוא אומן מקצועי ובעל יכולות מוכחות, לא תידרש בדרך כלל הכנה מיוחדת לקראת ההופעה. עם זאת יש סטנדאפיסטים המעוניינים לשמוע קצת יותר על כל המשתתפים, ועל פי התוצאות הם יכולים לבנות סצנה אחת או שתיים שהן ייחודיות למשתתפים באירוע. אופן הפעולה הזה מאפיין בדרך כלל סטנדאפיסטים איכותיים בעלי ניסיון שיכולים להסתגל במהירות למצבים חדשים או לתכנן במהירות  בדיחות או מצבים קומיים שיצחיקו את הקהל והמבוססים על ההווי הספציפי של המשפחות המשתתפות באירוע.

יחד עם זאת, אם לבעלי האירוע יש דרישות מיוחדות באשר לכיוון שאליו צריך סטנדאפיסט לפנות ואם הסטנדאפיסט אכן זורם עם ההחלטה הזאת, יש לעשות פגישות הכנה המוקדמות על מנת לתאם עמדות ואפילו לצפות בהופעה אפשרית של הסטנדאפיסט, גם אם זאת לא תהיה ההופעה שבסיכומו של עניין תתבצע. הסטנדאפיסט חייב להתאים את עצמו לאופי הכללי של המשתתפים באירוע. הדברים אמורים הן בהתאמת סוג הבידור והן בהתאמת האופי שלו. לדוגמא אירוע של משפחות מסורתיות לא יוכל להכיל בדיחות שיש בהן שמץ של גסות.

אם יש לך עניין בהופעה של סטנדאפיסט – גידי ליבנה, סטנדאפיסט לאירועים, הוא בעל המקצוע הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנו נחזור אליך בהקדם להמשך התכנון של ההופעה וביצוע ההתאמות הנדרשות.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מטבעות
טיפים פיננסים
איך מקבלים החזרי מס?

כידוע לכולנו, בתור אזרחים במדינת ישראל וגם בתור בעלי חברות וארגונים בישראל, תמיד יהיו שלל סוגים של מיסים שונים המשולמים למדינה. יחד עם תשלומי המיסים, באותה הנשימה תמיד גם מזכירים

כרטיס אשראי בינלאומי ראשית
טיפים פיננסים
כרטיס אשראי בין לאומי – כל ההטבות

אין כמעט אדם מבוגר שלא מחזיק לפחות כרטיס אשראי אחד כאשר חלקנו מחזיקים יותר מכרטיס אחד למטרות שונות. כרטיסי אשראי הפכו לדרך הנוחה ביותר לתשלום ללא צורך במשיכת מזומן וחישוב

חדר בתהליך שיפוץ
עוד באתר
לפני לקיחת משכנתא – שיפוץ הבית הקיים

לעיתים, הרצון לשפר את איכות החיים, גורר לרכש של דירות ובתים יקרים מאוד, והתחייבות למשכנתא לזמן ארוך. חשוב לדעת, שתמיד כדאי לפני שמתחייבים למשכנתא למקסם את הפוטנציאל של הנכס הקיים.

רכישת דירה ראשית
נדל"ן
מה עדיף רכישת קרקע או רכישת דירה

הגעתם למסקנה שאתם רוצים שיהיה לכם נכס? לא מוכנים להמשיך ולשלם עוד שנים רבות שכר דירה? אם כך, אין ספק שאתם צודקים, כי אם אתם כבר משלמים כל כך הרבה,