פרוייקטים ממשלתיים שיחסכו לכם כסף

אין ספק שהתנהלות כלכלית היא דבר מורכב ולרוב קשה. החיים בארץ יקרים, ההוצאות גבוהות ויוקר המחייה לא זול בכלל. חלק מהאנשים מצליחים להתנהל כלכלית בצורה נכונה וחלק לא. לא תמיד יש לנו את הכלים להבין איך לחסוך כסף ולנהל אותו בצורה חכמה ויעילה.

בדיוק בגלל זה הוקמו כמה פרוייקטים ממשלתיים שנועדו לעזור לכם לחסוך כסף.

שני הפרוייקטים הממשלתיים העיקריים שיחסכו לכם כסף הם הר הכסף והר הביטוח.

 

הר הכסף

הר הכסף הוא מערכת שהקים משרד האוצר לפני כמה שנים. המערכת נועדה לעזור לכם למצוא ולאתר חשבונות, פקדונות וחסכונות רדומים ולא פעילים. חשבון מוגדר כ"לא פעיל" כאשר עברו 10 חודשים מאז הפעולה האחרונה שביצע בו בעל החשבון. מערכת הר הכסף נועדה לעזור לכם למצוא את כל אותם החשבונות ולאתר אתם.

 

 

למה זה חשוב?

זה חשוב בגלל שייתכן מאוד שבעקבות אותם חשבונות נשכחים יש ברשותכם גם כספים אבודים. כספים אבודים הם כל אותם כספים שנמצאים בבעלותכם ולא ידעתם על כך. יכול להיות שאתם לא יודעים איפה הם נמצאים, שאיבדתם מעקב עליהם, שחשבתם שהם לא קיימים, או שאפילו שכחתם מהם.
אם החלפתם מקום עבודה, שירתתם במשרד הביטחון או במשטרה, גרתם לתקופה בחו"ל או החלפתם סוכן או חברת ביטוח- יכול מאוד להיות שיש לכם כספים אבודים.

איזה סוגי כספים אבודים יש?

ישנם מספר סוגי כספים אבודים אותם תוכלו לאתר ולהשיב אליכם.

  • חסכונות פנסיונים שאינן בשימוש
  • חשבונות ופיקדונות שאינם פעילים
  • ביטוחים שמשמשים כחיסכון פנסיוני
  • כספים שירשתם

סכום הכספים האבודים שלכם יכול להצטבר לסכום לא קטן של כסף. כדאי לכם להיעזר במערכת הר הכסף כדי לאתר ולהשיב אליכם את אותם הכספים האבודים.

 

פרויקט ממשלתי נוסף שיחסוך לכם כסף הוא מיזם הר הביטוח

במהלך החיים כנראה שעשיתם ביטוחים שונים בסיטואציות שונות. יכול להיות שיש ברשותכם ביטוחים שכבר אינם רלוונטיים עבורכם אבל אתם עדיין משלמים עליהם. יכול גם להיות שיש לכם כפל ביטוחים שאין בו צורך. בדיוק בשביל זה קיים מיזם הר הביטוח. הר הביטוח נועד לעזור לכם לאתר את הביטוחים שלכם. המיזם יוכל להנפיק עבורכם דו"ח מפורט עם כל הביטוחים שרכשתם בעבר, שיכול לעזור לכם להבין על אילו ביטוחים אתם משלמים שאין לכם כבר צורך בהם. בעזרת המיזם תוכלו להוזיל את עלויות הביטוח ולחסוך עשרות שקלים בחודש ומאות שקלים בשנה.

הר הביטוח יוכל לעזור לכם לאתר סוגים שונים של ביטוחים, ביניהם:

  • ביטוח חובה
  • ביטוח מקיף לדירה
  • ביטוח מקיף לבית העסק
  • ביטוח בריאות
  • ביטוח רכב רכוש
  • ביטוח למקרה מוות

חשוב לדעת- מיזם הר הביטוח לא יוכל לעזור לכם לאתר ביטוחי חיים עם חיסכון.

אמנם התנהלות כלכלית היא עניין לא תמיד פשוט, אבל כן יש דרכים להצליח בכל זאת לחסוך.
לפרטים נוספים לחץ כאן.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אדמה
מסחר ומניות
פרויקט דורות עילית – קרקעות חקלאיות למכירה

פרויקט דורות עילית אשר נחשב לפרויקט דגל של משרד השיכון והדיור הוא הזדמנות מצוינת בעבורכם לבצע רכישה של קרקע חקלאית, במחיר נוח ומשתלם. כל הפרטים בעבור משקיעים – במאמר הבא.

השקעה עם תשואה גדולה
טיפים פיננסים
טיפים שווים למשקיע הסולידי

שמדברים על השקעות סולידיות, יש נוסחה אחת שיכולה לפצח את כל סודות ההשקעה שקיימות, אבל המשמעות של השקעה סולידית אומרת רק דבר אחד, אחוזי הרווח נמוכים, ככה שבכדי ליצור תשואה

בלוני דיבור
נדל"ן
טיפים למשקיע מתחיל בתחום הנדל"ן

השקעה בתחום הנדל"ן היא עולם מאוד מעניין שגם עשוי להניב לכסף שלכם תשואה חיובית. הנה כמה טיפים למשקיע מתחיל בתחום. במידה והשקעתם עד עתה בשוק ההון וגם אם אתם נכנסים