3 סיבות לקחת הלוואה מחברה חיצונית

איזה הלוואה כדאי לקחת? האם יש יתרונות בלקיחת הלוואה חוץ בנקאית? לקיחת הלוואה יכולה לשרת מטרות רבות. רכישת נכס למגורים או להשקעה, סגירת חוב או צעד בלתי נמנע למען הישרדות כלכלית. לקיחת הלוואה יכולה לגרום לחששות רבות, לא משנה מהי מטרת ההלוואה. אך אם מבצעים את ההלוואה בדרך נכונה ונבונה- אין ממה לחשוש. הדרכים ללקיחת הלוואות הן רבות ואחת מהן היא הלוואה חוץ בנקאית.

הלוואה חוץ בנקאית כשמה כן היא זו הלוואה שלוקחים מגוף אחר שהוא אינו הבנק. דוגמה לגופים אלו הינם חברות ביטוח, חברות אשראי, קרנות השתלמות ועוד. בשנים האחרונות סקטור ההלוואות החוץ הבנקאיות נמצא בעלייה מתמדת, יותר ויותר גופים מציעים לציבור הלוואות. מה פשר השגשוג של ההלוואות החוץ הבנקאיות ומדוע יש אנשים שמעדיפים להשתמש בהן במקום להיעזר בבנק?

 

מהירות ונוחות

ההלוואות הבנקאיות הן פתרון מידי ונוח למי שזקוק להלוואה בסכום קטן יחסית ובזמן הקצר ביותר. בעוד שהלוואה מהבנק מצריכה הליכים בירוקרטיים רבים ונדרש זמן רב עד לאישורה, הלוואה חוץ בנקאית הינו תהליך פשוט ומידי וניתן לקבל את הכסף תוך ימים ספורים בלבד. בגלל סיבה זו, הלוואה חוץ בנקאית היא פתרון מצוין למימון הוצאה בלתי צפויה או כיסוי מינוס בבנק.

 

אין הגבלה על מסגרת האשראי בבנק

סכום הכסף שתלוו בהלוואה חוץ בנקאית – לא ישפיע על מסגרת האשראי בבנק! כלומר, באפשרותכם לפתוח מסגרת אשראי חדשה שתאפשר לכם מרחב תנועה כלכלי גדול יותר. לכן במידה ואתם זקוקים להלוואה כדי לחזור לאיזון כלכלי, הלוואה חוץ בנקאית היא התשובה המתאימה עבורכם מכיוון שזו מאפשרת לכם מרחב נשימה יחד עם תנאי ההלוואה.

 

תנאים נוחים למדי

רוב ההלוואות החוץ בנקאיות מציעות תנאי הלוואה נוחים עם החזר חודשי שניתן לעמוד בו בצורה קלה יחסית. כלומר, באפשרותכם לבחור הלוואה עם החזר חודשי בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם.

 

מה חשוב לדעת טרם לקיחת ההלוואה?

תנאי ההלוואה וגובה הריבית מושפע מנתוני האשראי שברשותכם. לכל לקוח יש ציון בדו"ח נתוני אשראי, הריבית נקבעת לפי דוח נתוני אשראי של הלקוח. כלומר, ככל שהציון בדו"ח הנתונים גבוה יותר, כך הריבית שתקבלו תהיה גבוהה יותר.

עם זאת, תנאי ההלוואה משתנים מגוף אחד למשנהו ועל כן יש לבחון מספר גופים טרם לקיחת ההלוואה כדי שתהיו מודעים לכל האופציות שפרושות לפניכם. מעבר לכך, מומלץ לקחת הלוואה לתקופה המינימלית האפשרית עבורכם, בכדי שתחסכו לעצמכם את עלויות הריביות וגם למען הרווחה המנטלית שלכם.

לסיכום, על אף שלקיחת הלוואה יכולה להישמע כמו עסק מלחיץ ולא פשוט, על ידי רכישת הידע והכלים המתאימים, ניתן למצוא את ההלוואה האולטימטיבית עבורכם. ההלוואה שתעניק לכם שקט נפשי ורווחה כלכלית ותסייע לכם בהשגת היעדים והמטרות שלכם.

לְהַלווֹת

אולי יעניין אותך גם

דרכים להחזיר הלוואה
הלוואות
3 דרכים להחזיר הלוואה

מטרתה של הלוואה היא סיוע במימוש חלום או יעד כלכלי כזה או אחר. אך לפני שקופצים למים העמוקים, חשוב לדעת איך אתם מתכננים להחזיר את

קרא עוד »
לחיצת יד
הלוואות
הלוואות למוגבלים בחשבון

לקחתם הלוואה מהבנק ולא מסוגלים לעמוד בה? יש סיכוי סביר שהבנק יהפוך את חשבון הבנק שלכם למוגבל. אז אם אתם זקוקים להלוואה נוספת וחוששים מפניה

קרא עוד »
שטרות
הלוואות
סוגי הלוואות לעסקים

אין הלוואה אחת שהיא נכונה לעסק. כל עסק צריך סוג הלוואה אחר, וגודל הלוואה אחר. בשוק כיום יש עסקים גדולים, עסקים קטנים, עסקים ציבוריים ועסקים

קרא עוד »