5 יתרונות בעבודה מול עורך דין שהוא גם רואה חשבון

כשאתם מחפשים שירות של עורך דין ישנם אפשרויות רבות העומדות בפניכם, מתי כדי לכם במיוחד להעסיק את שירותיו של עורך דין שמתמחה גם בחשבונאות?

במאמר הזה ניתן לכם 5 יתרונות להעסקת עורך דין שהוא גם רואה חשבון, פרספקטיבה דואלית, סל כלים רחב ורמת מקצועיות ברמה הגבוה ביותר שיש.

 

עורך דין שסיים בהצלחה בנוסף לימודים בחשבונאות ככל הנראה מוכשר

עריכת דין הוא אחד המקצועות היותר קשים ללמידה, לפחות כשלא מדובר במקצועות ההנדסה. ובכן מי שמצליח לסיים את לימודי המשפטים, לעבור מבחני לשכה, ובמקבלי לסיים גם תואר בחשבונאות שלשם ההסמכה מצריך התמחות מעשית ומעבר מבחנים שנחשבים לאפילו יותר קשים ממבחני הלשכה של עורכי דין הוא בן אדם מרשים ביותר.
הישגים אלו מעידים בדרך כלל על בן אדם חכם שעבד קשה בשביל להגיע למקצוע שלו ויעבוד קשה גם בשבילכם.

 

הכרת התהליכים הבירוקרטיים הכרוכים במס ובמקביל הכירות משפטית

עורך דין שהוא גם רואה חשבון מכיר יידע להתנהל גם מול גופים כלכליים וגם מול גופים משפטיים.

הוא יידע איך להתנהל אליהם כרואה חשבון וגם כעורך דין.

היתרונות יכולים לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות שכן הוא מכיר את שני העולמות ויידע לעשות דברים שייתכן כי רואה חשבון ועורך דין בלבד לא יוכלו לבצע.

פרספקטיבה דואלית

עורך דין שלמד גם חשבונאות מסתכל על העולם אחרת מעורך דין רגיל שכן הוא מכיר את גופי המס והגופים הפיננסיים השונים בישראל, מכיר את השפה החשבונאית ויוכל להדריך אתכם בדרכים בהם עורכי דין שלא למדו חשבונאות יוכלו.

 

שירות רחב

עורך דין שהוא גם רואה חשבון יכול להעניק לכם שירות רחב ומגוון. במידה והייתם מרוצים מהשירות שנתן לכם ובעתיד תרצו לעבוד איתו תוכלו לנצל את שירותיו למגוון תחומים. גם אם העבודה מצריכה רק עבודה משפטית או רק עבודה חשבונאית. כבר יצרתם איתו אמון ואתם סומכים עליו וכעת עכשיו ובעתיד תוכלו להשתמש בשירותיו למה שתצטרכו.

 

בפועל יחסוך עבורכם כסף

התשלום שעורכי דין שלמדו גם חשבונאות בדרך כלל גבוה יותר אך זה בצד. בסופו של דבר עורך דין מקצועי שלמד גם חשבונאות יוכל להביא לכם תוצאות ממשיות ופשוט לחסוך לכם כסף שעורך דין שלא מתמחה בחשבונאות ייתכן ולא היה יכול.

 

לסיכום

לא תמיד צריך את שירותיו של עורך דין שהוא גם כלכלן או למד חשבונאות אך אם אתם חושבים שזה רלוונטי אליכם אז כעת אתם יודעים שיש אפשרות כזאת.
ייתכן מאוד שזה יסייע לכם ואנחנו ממליצים לכם לכל הפחות לברר ולעשות ייעוץ ראשוני.

עורך דין וכלכלן דני אורדן מספק שירות משפטי ברמה הגבוה ביותר שיש. לפחות תעשו בדיקה לראות אם עורך דין כלכלי יכול באמת לסייע במצב שלכם ואם בכלל כדי לכם להעסיק עורך דין כזה.

היתרונות רבים.

 

 

גלגל הצלה שכתוב עליו יתרון - אילוסטרציה

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הערכות שווי לנחלה - איך זה עובד
כללי
הערכות שווי לנחלה – איך זה עובד?

ירשתם מקרוב משפחה או אדם קרוב אחר נחלה ואתם מעוניינים לדעת כמה היא באמת שווה? מעוניינים לרכוש נחלה של אדם אחר וזקוקים להערכת שווי על מנת לבדוק האם יש בידיכם

מד מהירות
משכנתאות
התנאים לקבלת משכנתא חוץ בנקאית

לא מעט אנשים בישראל מוצאים את עצמם במצב שבו אומנם הם חולמים לקנות נכס, אך הבנק לא ממש מאפשר להם לקבל את ההלוואה הדרושה לשם הרכישה. אם זה נשמע לכם

משכנתאות
הכול על משכנתא מחיר למשתכן

בשנים האחרונות, מחירי הדירות בישראל עולים ולכן אנשים רבים מתקשים לרכוש דירות בכוח עצמם ונאלצים לקחת הלוואות שונות שמסייעות להם לעמוד במחירים הגבוהים. מדינת ישראל פועלת על מנת להקל על